VISIO 2025

  • Kiti Eerola
  • Kiti Eerola's Avatar Topic Author
  • Away
  • Hallituksen jäsen ja sihteeri
  • Hallituksen jäsen ja sihteeri
  • Posts: 927
  • Karma: 4
  • Thank you received: 216

VISIO 2025 was created by Kiti Eerola

Disc Golf Vikings on päivittänyt visionsa. Visio 2025 löytyy nyt verkkosivuiltamme: discgolfvikings.fi/seura/visio

Visio on viiden vuoden suunnitelma jonka mukaisesti seuran toiminta suunnitellaan ja organisoidaan. Visio 2025 -kuvauksessa on kuvattu seuran tavoitetila, jonka toteutuminen tähtää viimeistään vuodelle 2025. Kaikki kiteytyy siihen, että olemme meidän kaikkien Disc Golf Vikings.

Koska kyseessä on seuran visio toivomme kaikkien jäsentemme sitoutumaan toimimaan vision mukaisesti, jotta tavoitetilamme toteutuu viimeistään vuonna 2025 ja voimme silloin todeta, että olemme sitä, mitä visiossa nyt kuvataan.
@kitioe
06 May 2019 13:45 #6501

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.125 seconds
Powered by Kunena Forum