VISIO 2025

  • Kiti Eerola
  • Kiti Eerola hahmo Aiheen kirjoittaja
  • Poissa
  • Viestejä: 927
  • Karma: 4
  • Vastaanotettu kiitos 217

Kiti Eerola luonut keskustelun VISIO 2025

Disc Golf Vikings on päivittänyt visionsa. Visio 2025 löytyy nyt verkkosivuiltamme: discgolfvikings.fi/seura/visio

Visio on viiden vuoden suunnitelma jonka mukaisesti seuran toiminta suunnitellaan ja organisoidaan. Visio 2025 -kuvauksessa on kuvattu seuran tavoitetila, jonka toteutuminen tähtää viimeistään vuodelle 2025. Kaikki kiteytyy siihen, että olemme meidän kaikkien Disc Golf Vikings.

Koska kyseessä on seuran visio toivomme kaikkien jäsentemme sitoutumaan toimimaan vision mukaisesti, jotta tavoitetilamme toteutuu viimeistään vuonna 2025 ja voimme silloin todeta, että olemme sitä, mitä visiossa nyt kuvataan.
@kitioe
06.05.2019 13:45 #6501

Kirjaudu tai Rekisteröidy liittyäksesi keskusteluun.

Sivu luotiin ajassa: 0.206 sekuntia
Toteutus: Kunena foorumi
Sivusto käyttää evästeitä. Jatkamalla sivuston käyttöä, hyväksyt evästeiden käytön.
Ok