Oikeuksia karsittu 5.6.2020

  • Jani Kärkkäinen
  • Jani Kärkkäinen hahmo Aiheen kirjoittaja
  • Poissa
  • Viestejä: 447
  • Karma: 2
  • Vastaanotettu kiitos 118

Jani Kärkkäinen luonut keskustelun Oikeuksia karsittu 5.6.2020

Seuran jäsenlistoja on käyty läpi jälleen jäsenyyksien osalta toistaiseksi viimeisen kerran. Tuloksena on poistettu oikeuksia seuran jäsenosioon henkilöiltä, jotka eivät ole enää seuran jäseniä. Lisäksi on poistettu foorumilla epäaktiivisilta tunnuksilta jäsenoikeuksia, joten joukossa on voinut olla myös jäseniä, jotka vain eivät ole vierailleet foorumilla yli vuoteen.

Jos koet kokeneesi vääryttää ja oikeuksia on poistettu perusteettomasti, niin ole yhteydessä Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. Jäsenillä on oikeus jäsenosion tietoihin, joten palautetaan tarvittaessa oikeudet.
05.06.2020 17:53 #6786

Kirjaudu tai Rekisteröidy liittyäksesi keskusteluun.

Sivu luotiin ajassa: 0.174 sekuntia
Toteutus: Kunena foorumi
Sivusto käyttää evästeitä. Jatkamalla sivuston käyttöä, hyväksyt evästeiden käytön.
Ok