HUOM pelaajat! Kivikon aidattu "snoukkaparkki-alue" on suljettu talven ajaksi

  • Ari Jäntti
  • Ari Jäntti's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Seuran puheenjohtaja
  • Seuran puheenjohtaja
  • Posts: 251
  • Karma: 1
  • Thank you received: 89

HUOM pelaajat! Kivikon aidattu "snoukkaparkki-alue" on suljettu talven was created by Ari Jäntti

Kaupungin asiasta vastuullisen hlön mukaan kyseinen alue ("snoukkaparkki") Kivikossa menee kiinni, kun lumi tulee maahan. Tämä tehdään siis turvallisuussyistä (mahd. mäenlaskijat). Nyt lumi katosi melkein heti maahantulon jälkeen, mutta kaupungin resurssit eivät riitä jatkuvaan ovien avaamiseen, joten kun se menee kiinni, se pysyy kiinni lumen lähtöön saakka. Seuratkaa tätä foorumia, niin tiedätte kun ovet jälleen avataan.
12 Jan 2018 14:05 #5796

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum